EXPO BEAUTY MEETUP – pavasara beauty tikšanās vieta!

Pasākuma norises laiks: 2019. gada 22.-24. martā
Norises vieta: u/v ELKOR PLAZA, Brīvības gatvē 201, Rīga
Pasākuma darba laiks: 10:00 – 22:00
Bezmaksas ieeja

Vienkāršākais un patīkamākais veids, kā uzzināt par skaistuma industrijas iespējām, – apmeklēt EXPO BEAUTY MEETUP. Jau otro reizi tas tiek organizēts meetup formātā, vienuviet pulcējot gan skaistuma industrijas speciālistus, gan visus interesentus, kas vēlas vairāk uzzināt par jaunumiem un skaistuma tendencēm.

Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar estētiskās medicīnas jaunumiem, pamēģināt aparātu procedūras, konsultēties ar speciālistiem par veselības jautājumiem, veikt permanento grimu, pirmajiem notestēt, salīdzināt un iegādāties profesionālās un dekoratīvās kosmētikas jaunumus par izdevīgu cenu, kā arī piedalīties meistarklasēs, vērot krāšņos profesionālu vizāžistu, frizieru meistaru šovus  uz skatuves.

Taupiet savu laiku un naudu, bet rūpes par skaistumu un veselību uzticiet profesionāļiem! Izmantojiet brīvas pieejas bezmaksas laukuma iespējas par visiem 100%!

Šeit Jūs varat iepazīties ar EXPO BEAUTY MEETUP 2019 programmu.

Jūs gaida speciālie  piedāvājumi un atlaides ar ELKOR Klienta karti !

Līdz universālveikalam ELKOR PLAZA var ērti nokļūt ar auto vai sabiedrisko transportu no jebkura Rīgas rajona. Bezmaksas autostāvvieta.

Sīkāk par EXPO BEAUTY MEETUP dalībniekiem mūsu FACEBOOK lapā.