EXPO BEAUTY 2017 post release

Vēl vairāk skaistuma: noslēgusies izstāde EXPO BEAUTY 2017

Noslēdzās XXI ikgadējā starptautiskā izstāde Expo Beauty 2017, kas no 24. līdz 26.martam norisinājās izstāžu zālē SKONTO HALLE (E.Melngaiļa 1a). Savus produktus un pakalpojumus prezentēja vairāk nekā 120 Latvijas un ārvalstu kompānijas, kas pārstāv atzītus zīmolus un mūsdienu tehnoloģijas. Izstādes apmeklētājiem bija iespēja saņemt profesionāļu konsultācijas un izmēģināt jaunākās kosmētiskās un SPA procedūras, iegādāties kosmētiku un pakalpojumus par īpašām cenām, kā arī piedalīties izglītojošās, veselīgās un izklaidējošās aktivitātēs visai ģimenei.

Lielu apmeklētāju atsaucību guva šī gada jaunums – BeautyTeсh zona. Kā manuālās sejas modelēšanas studijas “Split massage” kušetes, tā AIVI Baltickosmetologu krēsli, kur varēja izmēģināt spāņu zīmola Brunno Vassari produktus, ne uz brīdi nepalika bez apmeklētāju ievērības. Neizsīkstošu interesi izpelnījās īpašie piedāvājumi no salona Estetik SPA, European education center, kompānijas WT-Progress, pieprasījums bija arī pēc ekspress zobu balināšanas salona Smilebar pakalpojumiem un medicīniskā aparāta novecošanās pazīmju un dermatoloģisku saslimšanu novēršanai DR.PRP no estētiskās medicīnas centra  BIOSENTA. Starp zīmoliem, kas piedāvāja savu produkciju izstādes apmeklētājiem, jāatzīmē NYX, INGLOT, Make-Up Atelier ParisNATUREL, Lika J, Loreal Baltik, Beauty Market, Henkel, Micabella. Popularitāti apmeklētāju vidū guva MIMIKO – veikals, kurā varēja iegādāties Korejas kosmētikas zīmola MISSHA produktus.

 Expo Beauty 2017 laikā noritēja pirmā apmācību sērija “Beauty classes”, kas pulcēja vadošos skaistumkopšanas industrijas pārstāvjus. Ar savām zināšanām un pieredzi dalījās: uzņēmējs Andrejs Siļčenko, imidža speciāliste Una Bernatoviča, dermatologs Raimonds Karls, plastiskā grima speciālists Romāns Kaboško, manuālās plastikas un sejas fitnesa speciāliste Larisa Vitvinova, kosmetoloģe Alena Soha, vizāžiste Eva StrautmaleLaura Valuta,  Jūlija Mongolka un daudzi citi. Rīkotāji un dalībnieki novērtēja šo formātu un ir nolēmuši iniciatīvu turpināt arī nākamajā gadā.

Trīs dienu laikā profesionāli frizieri, vizāžisti un SPA speciālisti demonstrēja pašas jaunākās un radošākās darba metodes. Pelnītās godalgas un ovācijas saņēma konkursa “Kreatīvais “make-up””, “Permanentā grima I neatkarīgā Baltijas konkursa”, “Atklātā vizāžistu konkursa”, “Atklātā frizieru čempionāta” un SPA SCHOOL studentu čempionāta “Meistaru aleja” laureāti.

Izstādes rīkotāji:  EXPO BEAUTY.

Izstādes sadarbības partneri: Make-Up Atelier Paris Latvia, uzņēmums Double D Professionalmasāžu tehnoloģiju skola SPA SCHOOL, Latvijas SPA & Wellness federācija, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācija, Baltijas vizāžistu un imidža dizaineru asociācija, žurnāls ĻubļuiColor AcademyBaltijas Imidža speciālistu asociācija.

Rīkotāji pateicas par atbalstu: MARTINI, PURE chocolate, Evian, AK design.