Skaistums visās izpausmēs: kāpēc ir vērts apmeklēt EXPO BEAUTY MEETUP 2019

 

Pavasaris ir laiks, kad ļaujamies gan iekšējām, gan ārējām pārmaiņām, kad rodas vēlme būt spilgtai un neatvairāmai. Sievietes uzplaukst kā ziedi. Šajā laikā mums tik ļoti gribas notvert apbrīnas pilnos skatienus un justies visskaistākajām.

Ar ko sākas skaistums? 

Kopš pasaules radīšanas sievietes vienmēr ir vēlējušās būt pievilcīgas. Jau Kleopatras un Trojas Helēnas laikos bija zināmi dažādi skaistuma noslēpumi, kas ļāva sievietēm ilgus gadus saglabāt jaunību un skaistumu. Arī Senajā Grieķijā, Ķīnā un Indijā skaistā dzimuma pārstāves aktīvi piekopa sevis kopšanas kultūru.

Droši var teikt, ka patiess skaistums ir komplekss, holistisks jēdziens, kas ietver gan dabas gudrības, gan pārmantotās tradīcijas, bet visa pamatā tomēr ir zināšanas.

Ko jūs vēlētos sevī mainīt vai uzlabot?

Kā jūsu āda reaģē uz vienu vai otru līdzekli? Kāda kopšana jums būs vislabākā? Ko jaunu šodien piedāvā skaistuma industrija? Ja iepriekš skaistums pārsvarā bija turīgu cilvēku privilēģija, tad tagad katrai sievietei ir pieejama plaša informācija, kas ļauj perfekti izskatīties un lieliski justies.

Gribu redzēt pati savām acīm!

Internets ir pārpilns ar izglītojošiem video, kanāliem un «vadošo speciālistu» lapām katrā skaistuma industrijas jomā. Uz to ir pārceļojušas arī daudzas «vecmāmiņu» receptes, un tas nav nekas peļams, jo katras sievietes līdzekļu klāstā noteikti atradīsies kāda paštaisīta iedarbīga maska vai pat šampūns. Ja paštaisīti līdzekļi vai arī mēģinājumi atkārtot to, ko ekrānā dara pieredzējis vizāžists, būtībā ir «veiksmīgi izdevušies» eksperimenti, tad pats drošākais veids, kā iegūt informāciju, ir doties pie profesionāļa. Bet kuru izvēlēties? Vai ir iespējams redzēt viņu darbā un «no malas» salīdzināt ar citiem? Vai vispirms varēs pamēģināt meistara lietotos līdzekļus? Mums ir atbilde uz visiem šiem jautājumiem.

Vienkāršākais un patīkamākais veids, kā uzzināt par skaistuma industrijas iespējām, – apmeklēt EXPO BEAUTY MEETUP. Jau otro reizi tas tiek organizēts meetup formātā, vienuviet pulcējot gan skaistuma industrijas speciālistus, gan visus interesentus, kas vēlas vairāk uzzināt par jaunumiem un skaistuma tendencēm. Pasākums norisināsies no 22. līdz 24. martam universālveikalā ELKOR PLAZA. Viesus sagaida interesantas uzstāšanās un pārsteigumi.

Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar estētiskās medicīnas jaunumiem, pamēģināt aparātu procedūras, konsultēties ar speciālistiem par veselības jautājumiem, veikt permanento grimu, pirmajiem notestēt, salīdzināt un iegādāties profesionālās un dekoratīvās kosmētikas jaunumus par izdevīgu cenu, kā arī piedalīties meistarklasēs, vērot krāšņos profesionālu vizāžistu, frizieru un manikīra meistaru šovus.

Brīvi pieejamais izstādes laukums jeb meetup samazinās attālumu starp speciālistiem un gala patērētājiem, bet pasākuma neformālā gaisotne veicina lielāku interesi par produktiem un skaistuma industrijas pakalpojumiem.

Taupiet savu laiku un naudu, bet rūpes par skaistumu un veselību uzticiet profesionāļiem! Izmantojiet brīvas pieejas bezmaksas laukuma iespējas par visiem 100%!

Pasākuma norises vieta: universālveikals ELKOR PLAZA, Brīvības gatve 201

Līdz universālveikalam ELKOR PLAZA var ērti nokļūt ar auto vai sabiedrisko transportu no jebkura Rīgas rajona. Bezmaksas ieeja, bezmaksas autostāvvieta – tās ir nenoliedzamas priekšrocības kā dalībniekiem, tā arī izstādes apmeklētājiem.

Izstādes darba laiks: 2019. gada 22.-24. marts no 10:00 līdz 22:00

Papildu informācija:
Alīna Beļenkina, +371 29510220, alina@latexpo.lv