Galvenā > Par EXPO BEAUTY

EXPO BEAUTY ir efektīga platforma mārketinga, imidža risinājumiem un pārdošanas veicināšanai, kas apvieno vietējos un ārvalstu ražotājus, izplatītājus, skaistumkopšanas industrijas speciālistus un gala lietotājus.

Daudzus gadus izstāde EXPO BEAUTY vienkopus pulcē ietekmīgākos skaistuma industrijas pārstāvjus un tūkstošiem apmeklētāju, kuri interesējas par aktualitātēm un jaunākajām tendencēm skaistuma un veselības jomās.

2017. gadā notika vērienīga apmācību sērija «Beauty classes», kur ņēma dalību nozīmīgākie visu Latvijas mūsdienu skaistumkopšanas virzienu pārstāvji. Trīs dienu laikā vadošie vizāžisti, frizieri, kosmetologi, plastiskie ķirurgi un manikīra speciālisti vadīja meistarklases un radošās darbnīcas, iepazīstināja nozares profesionāļus un visus interesentus ar mūsdienu tehnoloģijām un darba metodēm, kā arī prezentēja jaunus produktus un to pielietojumu. Ar savām zināšanām un pieredzi dalījās: uzņēmējs Andrejs Siļčenko, imidža speciāliste Una Bernatoviča, dermatologs Raimonds Karls, plastiskā grima speciālists Romāns Kaboško, manuālās plastikas un sejas fitnesa speciāliste Larisa Vitvinova, kosmetoloģe Alena Soha, vizāžiste Eva Strautmale, Laura Valuta, Jūlija Mongolka, permanentā grima uzklāšanas trenere no Krievijas Elena Belinska, Krievijas frizieru akadēmijas speciālists sieviešu griezumos un krāsošanā Aleksandrs Slavins un daudzi citi.

EXPO BEAUTY neizpaliek arī virkne sacensību profesionāļiem, kuri konkursos uzskatāmi un efektīgi demonstrē pašas jaunākās darba tehnikas. Izstādes ietvaros pelnītās godalgas un ovācijas saņēma konkursa “Kreatīvais “make-up””, “Permanentā grima I neatkarīgā Baltijas konkursa”, “Atklātā vizāžistu konkursa”, konkursa „Ekstravagantā līgava”, “Atklātā frizieru čempionāta” un SPA SCHOOL studentu čempionāta “Meistaru aleja” laureāti.

Izstādes pastāvīgie sadarbības partneri: masāžu tehnoloģiju skola SPA SCHOOL, Make-Up Atelier Paris Latvia, Imidža skola-studija “Unastyle”,  Baltijas Imidža speciālistu asociācija, Baltijas vizāžistu un imidža dizaineru asociācij, Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācija.

Izstādē EXPO BEAUTY tiek prezentēti latviešu un ārvalstu kompāniju produkti un pakalpojumi skaistumkopšanas jomā: aparatūra un profesionālā kosmētika skaistumkopšanas saloniem, frizētavām un solārijiem; līdzekļi un ierīces permanentā grima uzklāšanai un tetovēšanai; manikīra pakalpojumi; masāžas tehnikas; dekoratīvā kosmētika; aksesuāri un rotas ķermenim un matiem, kā arī profesionālo mācību centru aktuālie piedāvājumi.

.

Pierakstīties jaunumiem!

pieraksties jaunumiem