EXPO BEAUTY MEETUP – pavasara beauty tikšanās vieta!

EXPO BEAUTY MEETUP 2020
2020. gada 7. – 8. martā
T/C «AKROPOLE », Maskavas ielā 257, Rīga

Pasākuma darba laiks: 10:00 – 22:00
Bezmaksas ieeja

2020. gadā no 7. līdz 8. martam Rīgā, iepirkšanās un izklaides centrā  AKROPOLE, norisināsies viens no nozīmīgākajiem skaistuma industrijas pasākumiem – profesionālo zīmolu, kosmētikas preču un pakalpojumu izstāde EXPO BEAUTY MEETUP 2020. Jau trešo gadu tā notiks funkcionālā meetup formātā, kas ļauj maksimāli tuvināt piegādātāju un gala patērētāju.

Profesionāļiem dalība EXPO BEAUTY MEETUP 2020 ir lieliska iespēja tiešam dialogam ar potenciālajiem klientiem. Izmantojot izstādes laukumu, dažādu skaistuma industrijas virzienu pārstāvji vienlīdz sekmīgi varēs strādāt sev ērtākajā formātā – vai tās būtu demonstrācijas, lekcijas, meistarklases vai prezentācijas.

Divu dienu prezentācijas, skaistuma produkcijas un pakalpojumu pārdošana, kā arī uzstāšanās bezmaksas laukumā, kas ir ideāli piemērots plašai auditorijai, noteikti nodrošinās speciālistiem tiešu kontaktu ar viņu preču un pakalpojumu gala patērētājiem.

Mūsu mērķi:

  • Sarīkot īstus svētkus visām sievietēm!
  • Dot izstādes apmeklētājiem iespēju atpūsties no ikdienas steigas. Veltīt laiku sev, savām vēlmēm un skaistumam. Iegremdēties skaistuma industrijas daudzveidīgajā pasaulē.
  • Organizēt labāko vietu dāvanām un svētku noskaņojumam.

Šoreiz EXPO BEAUTY MEETUP notiks modernākajā iepirkšanās un izklaides centrā AKROPOLE, kas apmeklētājiem piedāvā ne tikai plašu preču klāstu pirkumiem, bet arī aizraujošas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei. 170 daudzveidīgu nomnieku starpā ir arī Baltijā vienīgais multizīmolu veikals “Van Graaf”, apavu veikals “Deichmann”, kā arī vienīgie sporta un dzīvesstila preču veikali “USC” un “adidas Originals”. Tieši šeit ir atrodami vislielākie zīmolu “Zara”, “Reserved”, Oysho un “KidzOne” veikali Latvijā, kā arī vienīgais zīmola “River Island” veikals, kas piedāvā kolekciju arī vīriešiem. Plašo veikalu klāstu papildina restorāni un kafejnīcas dažādām gaumēm, vērienīga vissezonas slidotava, kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm (tostarp Latvijā pirmo IMAX kino zāli), plašs un elegants “Maxima” XXX lielveikals, mūsdienīga fitnesa zāle, kā arī ārtelpu bērnu spēļlaukums. “O’Learys” izklaides zonā pieejams boulings, biljards, sporta spēļu simulatori un citas aizraujošas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei. Iepirkšanās centra apmeklētājiem ir pieejama plaša autostāvvieta 2300 automašīnām.

Papildus informācija:
Alina Belenkina, +371 29510220, alina@latexpo.lv