TriCOLLAGEN

TriCollagen produkti jau populārie visā pasaulē beidzot ienācā Latvijā. Zviedrijas zinātnieki izveidoja ideālu formulu skaistumam un veselībai un piedāvā šķidra kolagēna un hialuromskābes šotiņus ar vītaminiem un antioksidantiem.

🔸KAS TAS IR? Tricollagen Peptide – jaunības dzerama kolagēna koncentrāts, inovatīvs atbalsts ādas, matu un nagu skaistumam un veselībai.

🔸KĀDS IR SASTĀVS? Tricollagen Peptide satur 29 aktīvas vielas, kas izvēlētās tā, lai stimulēt un pastiprināt viena otras iedarbību, t.sk.: – 10 000 mg I un III tipa zivju kolagēna peptīdi, – hialuronskābe, – C vitamīns, – bioloģiski aktīvas vielas, kas veicina pašu kolagēna izstrādi, – antioksidanti un augu ekstrakti. (vairāk informācijas, www.fenoq.lv)

🔸KĀ TAS DARBOJAS? Īpaši apstrādāts zivju kolagēns fermentatīvi hidrolizējas līdz aminoskābju peptīdiem ar ļoti mazu molekulāro masu, lai nodrošināt maksimālo uzņemšanu un biopieejamību.

🔸KURSA ILGUMS? Iepakojumā 14 dzerama kolagēna ampulas ar augļu garšu, kas piemērotas 2 nedēļu kursam. Koncentrāts jau gatavs lietošanai. Lietot nepieciešams ikdienā, dzerot no rītiem vismaz 30 min. pirms vai pēc ešanas.

(+371) 251-08464
info@tricollagen.lv