Tiekamies 11. un 12. maijā iepirkšanās centrā AKROPOLE Rīga skaistumkopšanas svētkos BEAUTY MEETUP 24 – divas iedvesmojošas pavasara dienas ar īpašiem skaistumkopšanas piedāvājumiem, konsultācijām un meistarklasēm. Skaistuma jomas profesionāļi sarīkos īstus svētkus visām sievietēm, iepazīstinās ar skaistuma tendencēm vasaras gaidās, sarūpēs iespēju atpūsties no ikdienas steigas un sagādāt daudz patīkamu dāvanu sev un saviem tuvākajiem Māmiņu dienā.

Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai satikties ar profesionāļiem un vērot viņus darbībā, uzzināt par jaunākajām tendencēm skaistuma jomā un kosmetoloģijā, bet arī iegādāties skaistumkopšanas preces par īpaši draudzīgām cenām, kā arī izmēģināt dažādus skaistuma rituālus pasākuma laikā.

BEAUTY MEETUP 24 – ir pasākums, kur valda skaistuma spēks un sievišķības burvība. Skaistuma industrijas virzienu daudzveidība ļaus nepiespiestā gaisotnē iepazīties ar dažādām skaistumkopšanas preču kategorijām un pakalpojumiem, mūsdienīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem un procedūrām.

BEAUTY MEETUP 24 MEISTARU LAUKUMĀ būs vērojamas iedvesmojošas un izglītojošas  profesionāļu uzstāšanās.
Tiekamies “AKROPOLE Rīga”pasākumu zonā starp A un F ieeju 11. un 12.maijā no 10:00 līdz 20:00.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Atklāj vairāk facebook EXPO Beauty: https://www.facebook.com/expobeauty.lv
instagram EXPO BEAUTY MEETUP: https://www.instagram.com/expobeauty.lv/